Featured Post

03 April 2013

herşey çok güsel olacak...

bugün yakın bir arkadaşım beni arayıp, "kızım hayata 15 gün ara mı verdin gerçekten? hiç sesin sedan çıkmıyor:)" dedi. ah ne iyi olurdu gerçekten öyle olsaydı ama iş yoğun bu sıra, ondan sesim çıkmıyor. bugünkü filmime bir toplantı sebebiyle yetişemedim. her sene böyle firelerim olur aslında ama bilet yanmasın, en azından benim yerime birileri girsin filme isterim. en kötüsü iksv'ye bu şekilde bağış yaptım diye düşünürüm. biraz önce beyoğlu'nda bulunan arkadaşıma biletlerin fotosunu çekip gönderdim, umarım girebilir filme...
madem yetişemedik filme, başka şeylerden bahsedeyim...

geçen cumartesi mutfakta yemek yaparken, mazhar'ı dinlemek istedim. ıpod'da hem solo albümünden hem de "herşey çok güsel olacak" filminden müzikler dinledim. pek iyi geldi.
"herşey çok güsel olacak"'ı seyretmiş miydiniz? bana göre cem yılmaz'ın en iyi filmidir. müziklerini de çok severim...

meğer mit seyretmemiş filmi. pazar günü biz defne ile sinemadayken, filmi almış. sevindim. dün akşam seyrettik. hoş filmin bir kısmında ben çok tatlı bir uykuya daldım ya, neyse... uyku sırasında, mit'in kahkahalarını duymak bile yetti...

eğlenceli filmdir, bakmayın siz benim filmde uyuduğuma, ya yorgun olduğumdan ya da 2. kez seyrettiğimdendir, ya da ya da filmi seyrettiğim dönemdeki haliyle hatırlamak istediğimdendir. hatıralarıyla seviyorum filmi. (yasmin, ilk gençlik yıllarımızda, assos-kazdağı arasındaki minibüs yolculuğumuzda, kaptana bu albümü bağırttıra bağırttıra çaldırdığımızı hatırlar mısın?:)

bu da filmde sevdiğim parçalardan biri...bu arada, akşam cnbc-e'de peter sellers'ın "the party" filmi varmış, seyretmediyseniz, hararetle tavsiye ederim:)

hoşçakalın...

3 comments:

  1. ay şimdi ben de onu diyeceğüdüm.

    ReplyDelete
  2. 25-26 yaşlara da ilk gençlik yılları demişsin ya, ahh ah. o zaman şimdi de orta gençlik yıllarımızdayız değil mi :p gençlik başımda duman.

    ReplyDelete
  3. yaw, iş hayatımızın ilk yılı değil miydi yasmin? 22 felan? fotolara bi bakayım, üstelik 25-26 da ilk gençlik olabilir, güsel tanımlamışsın, orta gençlik yıllarımızın başında olabiliris bu dönem, neden olmasın?:)

    ReplyDelete